Sigortalı Evden Eve Nakliyat


 

Nakliye Firması veya Evden Eve nakliyat şirketinizi seçmeden önce, eşyalarınızı doğru şekilde Paketlendiğinden emin olun. Bunun için sigorta seçeneklerinizi bilmeniz gerekir. Evden Eve Nakliyat sigortası ile nakliye değerleme kapsamı arasında anlamanız gereken 6 fark. Umarız tüm bilgilere sahip olmanız, Şehir içi Nakliyat ve Şehirler Arası Evdeneve Nakliyat hakkında daha az endişelenmenize yardımcı olur.

İlgili tarafların sayısı:
Taşınma sigortası üç kişiyi içerir – siz, taşıyan şirketiniz MY Nakliyat ve sigorta şirketi. Nakliye değerleme kapsamı yalnızca iki tarafı içerir –
siz ve taşınma şirketiniz. Anlamak için sonraki birkaç nedeni okuyun!
Her biri neyi kapsar: Bir sigorta şirketi beklenmedik zararlardan bile sizi kapsar. Anlaşmanıza bağlı olarak, doğal afetlere karşı kapsama alanı da karşılanabilir. Öte yandan, Evden Eve Nakliyat şirketleri yalnızca kendi hatalarından sorumludur. Şehirler arası Nakliyat şirketi çeşitli gerekçelerle nakit ödemeyi reddedebilir. Örneğin, bir yangın veya toprak kayması varsa, izmir Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat hasardan sorumlu değildir. Bu yüzden kaybınızı telafi etmek için sigorta Sarttır. Ancak sigorta boşluğu doldurabilir ve Eşyalarınızın tamamı için sizi karşılayabilir. Herkes sigorta satamaz: Sadece sigorta şirketleri ve lisanslı acenteler size sigorta satabilir. Korsan ve Sahtekar izmir Nakliyat firmalarına dikkat etmek zorundasınız. Bu şirketler sizin Evden Eve Nakliyatınızın sigortalı olduğu konusunda ikna etmeye çalışabilirler. Bir talepte bulunmanız gerekiyorsa, tazminat alma olasılığınız nakliye şirketi Tarafından Değil Sizin Tarafınızdan Yapılması Daha Güvenilirdir.
Tam değer koruması altına alın: Taşınma sigortasını seçtiğinizde, mallarınızın% 100’ünü kapsamayı seçtiğinizden emin olun. Bundan daha azını seçmek için bir seçeneğiniz var. Daha ekonomik görünebilir, ancak bir şey olursa ve bir iddiada bulunursanız, cebinizden birçok harcama olacaktır.
Yükümlülük seviyelerinin sayısı:
Üçüncü şahıs sigortası ile, tek seviye olarak tam değer korumanız vardır. Ancak, değerlendirme kapsamı ile toplam üç seçeneğiniz vardır. izmir Nakliye Firmalarının Türkiye Motorlu Taşıtlar Güvenlik İdaresi düzenlemelerine (TMTGİ) göre en az iki sorumluluk sunması beklenmektedir. Tam Değer Koruması (TDK) ve Serbest Değer
Koruması (SDK), izmir Evden Eve Nakliyat Firmaları ile ilk iki seçenek. Üçüncü seçenek, son tercihiniz olarak kalmalı. Hem TDK hem de SDK sorumluluk seviyelerinizi reddetme hakkınızı kullanmaktır.
Ağırlık – Değer:
Maddesinden veya maliyetinden bağımsız olarak, ürün başına pound başına 60 Kuruş Ödeyebilirsiniz, Bu Serbest Değer Koruma Sigortasıdır. Aslında Cokta Koruyucu Değildir. Bu, daha az mal olan toplu mal taşımacılığı yapanlar için iyidir. Ancak yeniden yerleştirmek için bu her zaman en iyi seçim değildir, çünkü malınızın karşılığını ödeyemeyebilir Sigorta Sirketi TDK ile ürününüz veya Eşya Başına 8- 12 TL öderseniz, ancak Sigorta Firmaları hasarlı ürünler için ödemek zorundadır. Ancak, yepyeni bir şey için ödediğiniz bedeli alamayacağınızı unutmayın. Sigorta Sizin Eşyanızı Asla Sıfır veya Sizin Ne Kadara Aldığınıza Bakmamakta, Onların Bildirdiği Rakamlar Üzerine Cıkamayacağınızı Bilin

Sigorta ve nakliye değerleme kapsamı arasındaki bu fark, eşyalarınızı karşılamanın en ekonomik yolunu anlamak açısından önemlidir. Akıllıca seçmeyi ve uygun seçimi seçerek ayıran ince bir çizgidir. Taşıdığınız malların niteliğini ve değerini anlamak, yukarıdakilerden  en iyi olanı seçmenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir sigorta ile, bir alıcı olarak tüm şartlar ve koşullar konusunda % 100 emin olmak yükümlülüğüne sahipsiniz. Analiz edin, araştırın ve sizin için en iyisini seçin.

izmir Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat, değerli eşyalarınızı taşırken ve korurken kullanabileceğiniz seçenekleri tam olarak anlamanıza yardımcı olmak için hazırdır. Lütfen rahat ve güvende olduğunuzdan nasıl emin olduğumuzu öğrenmek için bizi bugün arayın. MY Nakliyat Her Konuda Olduğu Gibi En iyi Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmasıdır. Şimdi Bize Ulaşın..

 

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN