izmir Evden Eve Nakliyat Fiyatlari

MY Nakliyat Yönetim Kurulu

Nihayet sahip olduğunuz her şeyi toplamak ve mevcut evinizden yakın veya km’lerce uzakta başlamak için yaşamı değiştiren bir karar verdiniz. bu günlerde, yaşanan Ekonomik Krizden ve Gelen Zamlardan Sonra Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat ve Şehirler arası Nakliyat Fiyatlarında da Maliyet Artışı Yaşanmıştır. Artan tüm masraflar ile yeni evinize taşınmanız masraflarınızı kontrol altında tutmak gittikçe zorlaşıyor.

Neyse ki, her bütçeyi tamamlayabilecek Nakliyat ve Taşımacılık için birçok seçenek vardır. Ortalama maliyet, evinizin büyüklüğüne, eşyaların miktarına, taşıma mesafenize ve taşıma yönteminize bağlı olarak 900 TL’den 5.000 TL Ulaşan Fiyatlar Çıkabilir.

ANAHTAR TESLİM EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma stresli olabildiğinden, birçok kişi neredeyse her şeyi Yapan Nakliye Firması seçeneğini tercih ediyor. Tüm Eşyalarını Paketleyen ve karton kutuya veya Özel Varillere paketleme, kamyona yükleme, varış yerine sürüş ve ardından kartonları yeni eve boşaltmayı içeren seçeneklere bakıyor. Taşınılan Eşyanın toplam ağırlığı ve kaç kilometre yolculuğa bağlı olarak, sonraki adımlarınızı düşünürken bütçenizi önemli derecede etkileyebilir.

GÖZ ÖNÜNE ALINMASI GEREKEN MALİYETLER

TL başına maliyet: Taşıyıcılar, mallarınızı taşımak için ortalama olarak Kişi başına yaklaşık 125 – 150 Liralık bir maliyeti değerlendirir; Bununla birlikte, ambalaj ücretleri (emek ve malzeme), sigorta veya depolama maliyetleri ve km ye dayalı tarife uygulamaktadır. şirketten şirkete değişkenler dahil değildir. Ambalaj malzemelerinin maliyeti: Karton kutular, kabarcık sargısı (Patpat Naylon , Strech) ve diğer koruyucu malzemeler, sızdırmazlık bandı ve kalıcı bir işaretleyici, tam hizmet hareketinize dahil edilmeyen temel malzemelerden bazılarıdır. Küçük karton kutular her biri yaklaşık 5 TL’dir.( kutuları ücretsiz alamazsanız ), bandı paketleme rulosu yaklaşık 35 TL’dir. ve Patpat Naylon (ambalaj) ve Strech paketleme için 90-110 TL arasında mal olacak. MY Nakliyat bu malzemeleri tedarik etmek zorundaysa, Bunu Firmamıza Bildirmeniz Gerekmektedir. Sigorta, ürününüzün veya Ev Eşyanızın Nakliye değerlendirilmesinden farklı bir maliyettir; sözleşme, ekstra ücret ödemeden sözleşmesinde belirtilmiştir. Bu temel sorumluluk sigortasıdır ve genellikle eşyalarınızın değeriyle eşleşmemektedir.

SİGORTAYI SEÇTİKTEN SONRA

İhtiyaçlarınıza en uygun sigortayı belirledikten sonra , Eşyalarınızın veya Ürünlerinizin fotoğrafını tarih ve saat damgaları ile çekmeyi ve taşımadan önce toplam ağırlığı, değerini ve durumunu yazmayı içeren değerlendirmeye başlayabilirsiniz . Bunu yaptıktan sonra, şirketin sunduğu kapsama alanını belirlemek için potansiyel hareket eden şirketinizle görüşmeniz ve tüm Eşyalarınızın iyice korumak için yeterli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Nakliye şirketinizin kapsadığı şeyin ötesinde sigortayı satın almanız gerekiyorsa, şirket sizi uygun sigorta Seçeneklerine yönlendirecektir.

Tam hizmet Anahtar Teslim İzmir Evden Eve Nakliyat taşıyıcılarımız sizin için en uygun seçenek olduğuna karar verdiyseniz, burada MY Nakliyat adresinden başlayabilirsiniz. Kolay fiyat teklif formumuzu doldurmanız yeterlidir

KENDİN TOPLA KENDİN TAŞI

Tüm hareketin sizin için halledilmesini sağlamak için fazladan para ödemek daha kolay gibi görünebilir. Bununla birlikte, bazıları kendileri paketleyerek ve bir kamyon kiralayarak konuyu kendi ellerine almayı tercih ediyor – aynı zamanda bir dar bütçeye sahip olanlar için daha dostça.

GÖZ ÖNÜNE ALINMASI GEREKEN MALİYETLER:

Gün ve kilometreye göre ücretlendirilen kamyon kiralıyoruz: Bu seçenek, daha küçük bir kamyonetle taşınma sağlayan ve yol boyunca pek fazla durmayacak birisi için en iyi sonucu verebilir. Kiralama hizmetine bağlı olarak, Kamyonetler günde yaklaşık 250-400 TL arasıdır ve daha büyük kamyonlar günde 400-650 TL Civarındadır. Hareketli bir Kamyonet ve Kamyon kiralamanın toplam maliyeti her şirkete göre değişecektir.

Sınırsız kilometre ile Nakliye hizmetleri: Günü Düşünmeden Nakliye yapmayı planlıyorsanız veya sadece Km dayalı en kısa seyahat planlamayla ilgili endişelenmek istemiyorsanız, tümü için sabit bir ücret talep eden bir İzmir Nakliye şirketi düşünün faydalı olabilir. MY Nakliyat Tüm Bunlara Cevap Verebilecek Kapasitede Olduğunun Farkına Varın. 0850 203 12 52 Müşteri Temsilcilerimize Şimdi Ulaşın!..

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN