Güvenilir Nakliye Firması Ödülü MY Nakliyat’ın Oldu


Lojistik Dünyası Ödülleri kapsamında 2020 yılının “En İyi Kara Taşımacılığı” ödülü MY Nakliyat firmasına verildi.

Dış ve iç ticaret dünyasında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı lojistik ödülleri sahiplerini buluyor.

Kara taşımacılığında en güvenilir marka olan MY Nakliyat, müşteri memnuniyeti anketinde yüzde 98’lik büyük bir memnuniyet başarısı elde ederek ödülü almaya hak kazandı. Hizmet alan müşteri odaklı anket ile dijital yatırım, profesyonel hizmet ve kalite unsurlarının ele alındığı yeterlilik testinde ise MY Nakliyat’a tam not verildi.

Zirveye tırmanan 19 yıllık serüven

2001 yılında İzmir’de Mustafa Yıldız’ın girişimi sonucu sadece 1 kamyon ile sektöre giren MY Nakliyat, 19 yıl boyunca verdiği üstün hizmet sayesinde zirveye tırmandı.

19 yılın sonunda 46 aracı ve 240’ın üzerinde personeli ile geniş bir iş ağı kuran MY Nakliyat, hikayesinin başlangıç noktası olan başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’ye güvenilir taşımacılık ve nakliyat hizmeti sunuyor.

“Her zaman güven kazanmak için çalıştık”

2001 yılında sektördeki karmaşa ve güvensizlik ortamını beğenmeyip, “İnsanlar bu hizmetten daha iyisini hak ediyor” diyerek şirketlerini kurduklarını belirten MY Nakliyat yetkilisi Mustafa Yıldız, “Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın ödülü olarak gördüğümüz ‘Güvenilir Nakliye Firması’ ödülünü alabilmenin gururunu yaşıyoruz. Bu ödülü almamızın en büyük sebebi yine şüphesiz bize güvenen ve karşılığını bulan müşterilerimizdir. Firma geleneklerinden kopmadan yürüdüğümüz bu yolda zirveye çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak bu elbette yetmez, zirvede kalmak ve daha iyilerini başarmak için hizmet kalitemizi günden güne arttırarak devam edeceğiz.” dedi.

MY Nakliyat günden güne büyüyerek geldiği güncel durumda; 22 şubesi, 240’ın üzerinden personeli, 46 aracı ile 4700’ün üzerinde taşımacılığını yaptığı müşterilerinin memnuniyetini kazanarak hizmet vermeyi sürdürüyor.

Kaynak : Milliyet Gazetesi ve Sözcü Gazetesi

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN