En iyi Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat ‘tan Öneriler


 

Otopark
Lütfen Evden Eve Nakliyat Aracımız ve Evden Eve Nakliyat Asansörü için uygun park yeri düzenlemelerinin yapıldığından emin olun. Bunun için belediye meclisinize ve muhtemelen yerel polise başvurarak, belki de trafik konileri koyarak ve / veya Evden Eve Nakliyat aracı gelene kadar araçlarınızı park yerine yerleştirerek yapmanız gerekebilir.

Erişim
MY Nakliyat Ekspertizlerine, Evden Eve Nakliyat veya Nakliye sırasında özel bir dikkat gerektirebilecek karşılaşılabilecek iç veya dış zorluklar hakkında bilgi verin. Evinizin giriş kapısından içeriye iyi erişim personelimiz için çok önemlidir. Lütfen komşularınıza, Evden Eve Nakliyat Aracımıza veya Eşya Taşıma Asansörümüzün evinizin dışına park edileceğini ve muhtemelen birkaç saat boyunca rahatsızlık vermelerine neden olabileceğini önceden bildirin. Ayrıca, hareketli ekibimiz için geçiş yollarının ve merdivenlerin tamamen açık bırakılmasını sağlamanızı istiyoruz.

Duvarlara Sabitlenmiş Perde, Jaluzi ve Duvardaki Eşyaların tümü, Evden Eve Nakliyat Personelimiz gelmeden önce alınmalıdır. Perdeler ve güneşlikler taşıma sırasında korunmaları için plastik malzemelere sarılmalıdır. Resimler ve aynalar, paketleme ipuçları bölümünde açıklandığı şekilde paketlenmeli ve dik bir yığına yerleştirilmelidir
(bunları, resimlerden ve aynalardan önce çıkarılması gerekebilecek bir eşya üzerine yerleştirmek yerine). Yada Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat Seçeneğiyle Bu Tarz işleri Dert Etmeyin.

Giysi ve Dolap İçerikleri
Henüz yeni adresinizde gardıroplarınız yoksa, çekmecelerin içindekileri kutulara boşaltın. Ayrıca kıyafetlerinizi gardırobunuzdan çıkarın ve MY Nakliyat bir paketleme hizmeti vermedikçe gömlekleri veya kutularını yerleştirin. MY Nakliyat, yeni tesisinde gardırobunuza hızlı ve zahmetsiz bir transfer imkanı sağlayan raylı gardırop kutuları sunar. Bu kutular isteğiniz üzerine evinize teslim edilebilir ya da Taşınma günü size getirilebilir ve daha sonra taşıma işleminiz bittikten sonra teslim edebilirsiniz. Yada Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat Şeçeneği ile Dert Etmezsiniz.. Tercih Sizin Bay / Bayan ..

Halılar
Halılar çıkarılacaksa, bu işi yapmamız için sözleşme imzalanmadıkça, Taşıma ekibinin mümkün olan en az gecikmeyle gerçekleştirilmesine izin verecek olan gelmeden önce Toplanmalıdır

Kendinden Montajlı Mobilya
Kendinden montajlı mobilyaların sökülmesi, şövalyelerimiz bu iş için teklif almadıkça, Taşınma gününden önce yapılmalıdır.

Buzdolapları, Dondurucular, Pişiriciler, Çamaşır Makineleri vb.
izmir evden eve Nakliyat ekibinin gelmesinden önce, bu parçaların bağlantısı kesilmelidir. Çamaşır makineleri ve taşıma cıvatalı diğer aletler emniyete alınmalıdır. Uygun braketler, üretici tarafından yetki verilen yerel acentelerden temin edilebilir. Buzdolapları ve derin dondurucular, istenmeyen kokuları önlemek için güçlü bir karbonat soda ve sıcak su çözeltisi ile yıkanmalıdır. Deterjan tavsiye edilmez. Bu, depoya girmeleri durumunda çok önemlidir.

Evden Eve Nakliyat ekibimizin, herhangi bir şebeke beslemesi veya gaz tedariki ile müdahale etmesi kesinlikle yasaktır.

TV’ler, karasal kutular, video ve dvd oynatıcılar, bilgisayarlar ve bilgisayar donanımları, ses donanımları vb. TV, video, hi-fi, PC gibi elektrikli cihazlar kutulara yerleştirilmelidir. Elektrikli ekipman en iyi şekilde orijinal ambalajında ​​taşınır (özellikle orijinal polistiren destekleri mevcutsa) ve Evden Eve Nakliyat ekibin gelmesinden önce bantla sabitlenir.

Kendiliğinden paketleme için, istek üzerine MY Nakliyat tarafından paketleme malzemeleri tedarik edilebilir. Tam bir liste için paketleme sipariş formumuza bakın. Paketleme sipariş formumuz için tıklayınız .

Çatı Katları
Şövalyelerimiz, çatı katınıza ancak Sağlık ve Güvenlik standartlarına uygunsa girebilirler. Eğer çatı katınız ya da tavan arasında döşeme tahtaları varsa, ışıklandırma ve kapaktan güvenli bir şekilde erişilebiliyorsa, Eşyalarınızı Taşıyabiliriz. Aksi takdirde, lütfen Evden Eve Nakliyat ekibinden önce evinizdeki çatı katının boş olduğundan emin olun.

Garaj, Atölye ve Bahçe Sundurmaları
Lütfen çöplerin atıldığından ve araçların temiz olduğundan emin olun. Teneke boya, parafin, kibrit, gaz şişesi ve benzeri eşyalar gibi yanıcı maddeleri sigorta kapsamımız dahilinde taşıyamıyoruz. Lütfen dökülmeyi önlemek için diğer kapları veya şişeleri bantla sıkıca kapatın. Bir kutuya yerleştirilebilecek herhangi bir şey olmalıdır, ancak lütfen hiçbir kutuya çok fazla ağırlık koymamanız gerektiğini unutmayın.

Gıda
Yiyecekler depoya yerleştirilemez. Bir evden diğerine doğrudan taşıma yapıldığında, lütfen tüm paketlerin, kavanozların ve vidalı üst şişelerin bantla sabitlendiğinden emin olun. Donmuş yiyecekler taşınamaz ve taşınma gününden önce kullanılmalı veya atılmalıdır. Buzdolabını ve dondurucuyu buzunu çözün, iyice temizleyin ve kurulayın, özellikle bunlar depoya giriyorsa.

Depoya Taşıma
Eşyalarını depoya taşıyorsak, lütfen kişisel belgelerin kendinizde saklandığından emin ol. Bu, beklenmedik şekilde gerekli olan belgeleri aramak için gereksiz kapların açılmasını önler. Üç aydan fazla depolanacak cihazlara daha fazla özen gösterilmelidir. Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri, fazla miktarda su tahliye edilmelidir; cihazlar uzun süre kullanılmadığında nemli, küf ve bileşen parçalarına el konabilir. Buzdolabının ve derin dondurucuların saklamadan önce temizlemeden tamamen kurumuş olması gerekir.

 

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN