MY Nakliyat® Resmi Sitesi – Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Neler Yapıyoruz ?

 Hiç Bir iş Bizim için Küçük veya Büyük Değildir. Güvenilir, Profesyonel, Saygılı ..

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetini kolay ve zahmetsiz hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Taşınma işlemlerini kendi başınıza yapmanın stresli bir iş olduğunu biliyoruz. Kapsamlı hizmetlerimizle stresinizi azaltmayı amaçlıyoruz. 

İzmir Eşya Depolama

Hayatınıza daha fazla alan eklemek istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok, MY Nakliyat size yardımcı olabilir. uzun veya kısa vadeli eşyalarınızı depolamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan alanı sağlayacak depolama için harika seçenekler sunuyoruz.

Uluslar arası Nakliyat

Kara Taşımacılığı ile tüm ana Avrupa ülkelerine, Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere gıda maddeleri, deri, parça eşya ve numune gönderme şeklinde her nakliye aşamasını sorunsuz yapabilen kooperatiflerimiz ile harika Bir Ekibimiz ile Uluslararası Evden eve Nakliyat hizmeti Vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin Her Noktasına zamanında teslim eden harika sürücüler , son model araçlarımızla size hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Şehirler arası nakliyat konusunda güvenirliliğimiz aldığımız ödüller ile kanıtlamış olduğumuzu söylemek isteriz ve BİZ HAZIRIZ

Asansörlü Nakliyat

MY Nakliyat ile izmir, istanbul, Ankara’da asansörlerimizi kiralayabilirsiniz, Ağır eşyaları evinizin üst katlarına ve evinizden taşınmak için bir asansör kullanarak çok daha kolaydır. Ağır kutuları ve büyük mobilya parçalarını merdivenlerden aşağı veya yukarı taşımak zorunda değilsiniz; asansör kiralama ile eşyalarınızı kolayca ve güvenle ulaşmasını sağlarız

Sepetli Vinç Kiralama

İyi bakımlı bir vinç filosu, 24 saat kullanılabilirlik, deneyimli bir personel sunuyoruz ve her işimize ayrıntılara ve hizmetlere büyük önem veriyoruz. izmir sepetli vinç kiralama konusunda tecrübesiyle sizin hizmetinizdedir.

Sadece 3 Basit Adımda MY Nakliyat !

1.

Ücretsiz Teklif İsteyin

Ödüllü Müşteri Temsilcilerimizden Telefon Yoluyla veya Mail ile Bilgi Verebilir, Ortalama Bir Fiyat Teklifi Sunabiliriz..
2.

Randevu Alın

Deneyimli Ekspertizler gelip, taşınma için gerekli personel bilgisi, çalışma şeklinden çalışma saatine kadar tüm ayrıntılı bilgileri size vererek, net fiyat teklifinde bulunabilir. 
3.

Sözleşme  imzalayın bitti!

Müşterilerimizin, kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmeleri açısından nakliyat, kiralama hizmetlerine yönelik sözleşmesi, söz uçar yazı kalır diyerek karşılıklı imzalanır.

Bizim Özelliklerimiz

Mükemmel & Harika Hizmetlerimiz

Mobilya sökme söz konusu olduğunda, Mobilya Vinç Kiralama ile zahmetsiz hale getirin . Britannia Robbins olarak, zorlu mobilyaları daha da zor alanlara taşımayı kolaylaştırmak için tüm uzmanlığımızı kullanıyoruz.İster dar koridorlarınız olsun, ister bir binanın üst katında bulunan bir daireniz olsun, mobilya asansörlerimizle başa çıkamayacağımız bir hareket yoktur. Güney ve Batı Galler’e veya çevresindeki bölgelere veya bölgelere nereye giderseniz gidin, kolaylıkla yapabilirsiniz.Vinçlerimiz mobilyaları taşımak için pencere ve balkonlara kadar ulaşarak zamanı azaltır ve stresi giderir. İster  evinizi taşıyın ister ofisleri taşıyın ya da sadece bir eşyayı başka bir yere teslim edin ya da Sadece Kanepenin Teslim Edildiğinden bağımsız olarak vinç ve operatörümüzü kiralayabilirsiniz .

  • 72 m erişim, güç gerekmez
  • Eğitimli bir operatör ile tedarik edilir ve tesise teslim edilir
  • Hızlı kurulum süresi
  • Saatte 15-16 metreküpe kadar kaldırma hacmi
  • Vinç kiralama, işçilik maliyetlerinden, işçilik zamanından tasarruf sağlar ve uygun maliyetlidir
  • Günlük ve saatlik ücretler mevcuttur
  • Kanepeler ve büyük eşyaların teslimi
  • İskele asansörü, güneş paneli asansörü, malzeme asansörü

 

 

BİZİ ARAYIN