Hakkımızda

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.

İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık,Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

İzmir veya Ege bölgesinde daha Profesyonel Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayabilirsiniz. My Nakliyat ve Eşya Depolama‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın.  Şimdi bize ulaşın!

Evden Eve Nakliyat

MY Nakliyat, Evden eve Nakliyat ‘ın yeni bir maceranın başlangıcı olduğunu biliyor.  Evden eve taşınma veya ofis taşıma işlerinde planlama konusunda uzmanız ve amacımız sizin için işleri basitleştirmektir.

Eşya Depolama

Eşyalarınızı depolamak, hatıralarınızı korumak istiyorsunuz. MY Nakliyat kişisel depolama gereksinimlerinize uyacak şekilde birçok kendi kendine depolama tipine ve boyutuna sahiptir.

Uluslar arası Taşınma

Bizim uluslar arası taşıma ambalajımız değerlendirildi,  sigortacılar tarafından onaylanmış büyük ölçüde hasar veya kırılma olasılığını azalttığı kanıtlanmıştır.

Şehirler Arası Nakliyat

Güvenebileceğiniz saygın bir izmir nakliye firması mı arıyorsunuz ? Sorularınız için veya BEDAVA bir maliyet elde etmek istiyorsanız bizi arayın veya e-posta  gönderin! Konuşmak için bugün bize ulaşın 

Parça Eşya Taşıma

Tüm Dünyada  Yüzlerce Profesyonel Tekerleklerini Döndürmek için Sizden Telefon Bekliyor. Parça Eşya Taşıtmanın En Güvenilir Yolu MY Nakliyat

Piyano ve Antika Taşıma

Antikalarınızı ve piyanolarınızı özenle taşıyacak sertifikalı uzman personellerimiz var. Taşıyıcılarımız, bu özel malzemeleri güvenle paketlemek ve taşımak için uygun taşıma teknikleri konusunda eğitilmiştir. Bu bir Ayrıcalıktır.

İstatistikler

5280Taşınan Ev Sayısı
Bu inanılmaz!
5280'den fazla evi başka
bir yere taşıdık
143Depoladığımız Eşya
Tam Korunaklı Olarak
Bir yılda 143'den fazla Eşyayı
depolarımızda saklıyoruz!
22Şubelerimiz
Şubelerimiz
Tüm dünyada 22 şubemiz var!
4700+Mutlu Müşterilerimiz
Yanlış olamaz!
4700+ mutlu müşteri yanlış olamaz
ve bununla gurur duyuyoruz.

En iyi izmir Evden Eve Nakliyat – MY Nakliyat İstatislikleri

Neden Bizi Seçmelisiniz?

izmir Şehirler Arası Nakliyat Firması olarak, sıkı çalışmaya, müşteri hizmetlerine ve profesyonelliğe değer veriyoruz. Ekibimiz çok yetenekli ve iyi eğitimlidir. Tüm çalışanlar üniforma giyer ve araçlarımız uygun şekilde markamızdır. Müşterilerimizi derinden önemsiyoruz ve gururla MY Nakliyat Olarak 13 Ülkede 240 Çalışanla ile Size Hizmet Sunuyoruz.

98%

Paketleme Hizmeti

96%

Nakliyat

94%

Depo ve Depolama

98%

Müşteri Memnuniyeti

BİZİ ARAYIN