Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilgi

Yönetimle İrtibata Geçin


  Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulanlar

  Herhangi Bir Sorunuz var mı ?

  Lütfen aşağıdaki soruları okuyun ve cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen sorunuzu bize gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

  Sık Sorulan Sorular

  Evden eve nakliyat hizmeti için fiyatı nasıl hesaplıyorsunuz?

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları saatlik olarak ücretlendirilir. Saatlik fiyatlarımızla ilgili olarak farklı faktörler göz önünde bulundurulur.  Örneğin, evin tipi, büyüklüğü ve katları, işi tamamlamak için gereken evden eve Nakliyat Personel sayısı, hizmetin gerçekleşeceği zaman ve gün, kullanılacak araç tipi vb. Nihai ev taşıma masraflarını formüle ederken göz önünde bulundurulur. Tabikide Evden eve Nakliyat Fiyatını Belirlemekteki En Büyük Önceliğimiz Tecrübeli Ekspertizlerimiz Onlar Size Ortalama Kaç Saat Süreceğini Belirtebilir, Kaç Taşımacı Arkadasın Geleceğini Söyleyebilir. Şunuda Belirtelim Müşteri Temsilcisi Arkadaşlarımız Sadece Kaba Taslak Fiyat Verebilirler. Fiyat Verme Konusunda Asıl Yetkili Kişiler Sizin Evinizi ziyaret Edecek Evden Eve Nakliyat Ekspertizleridir. Kısacası Ekspertizlerimiz Net Fiyat Verme Konusunda Profesyoneller ve Ev Sahibinin isteklerini Yerine Getirmemiz için en çok çalışan kişilerdir.

  Anahtar Teslim Evden Eve Nakliyat Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  Evden Eve Nakliyat konusunda 2 çeşit taşıma yapmaktayız. Anahtar teslim Seçeneği isterseniz BAYAN Personellerimiz Mutfak eşyalarınızı şilte veya temiz kağıda sarar ardından koliler , katlanmış elbiseleri Elbise kolilerine koyarak her odayı renk barkod sistemi ile kolileri ayırmış olurlar. ütülenmiş elbiseleriniz askı dolabına yerleştirilir. Erkek Profesyonellerimiz Mobilya ve Beyaz Eşya ilk önce strech ardından patpat naylon dediğimiz kabarcık naylona sarar. Bu işlemde taşındıgınız evde koliler hangi odaya aitse oraya bırakılır. Mobilya ve Beyaz eşyanızı sizin istediğiniz odalara kurarlar, Elbise dolabımızdaki Ütülü Elbiseleriniz Gardrobunuza Yerleştirilir.

  Parça Eşya Taşıma konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  Evet. Üniversitedeki Oğlunuz veya kızınıza başka bir şehire bir kaç parça eşya gönderiyor veya kişisel eşyalar gibi parça eşyaları taşıtmak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Parça Eşya Taşıma Konusunda izmir nakliye Firmaları Arasında En Güvenilir Olduğumuzu Yaptığı işlerle Ortaya Koyan 13 Kişilik deneyimli Parça Eşya Taşıma Personelini Bünyemizde Barındırıyoruz. Şehirler arası parça eşya taşıtma konusunda bize güvenebilirsiniz.

  Nakliyat işlemlerinde ne zaman ve nasıl ödeme yaparım?

  Çoğu durumda, Evden Eve Nakliyat ve Şehirler arası Nakliyat hizmetinde Ekspertiz Sözleşmesinde Depozito şeklinde temsili ücret talep edilir, geri kalan ücret ise nakliyat hizmetinin tamamlanmasından sonra yapmanız beklenir. Sadece çok büyük Nakliye ve taşımacılık işlemleri için %50 lik bir ücret işe başlanmadan talep edilir. Bunun Sebebi ise Maliyet Açısından Firmanın yükümlülüğünü yarıya indirmektir. Yaptığımız Her işin Arkasında Durmamızı Gösteren Sözleşmemiz vardır.

  Evimi boşaltmam gerekiyor ama yeni evime ulaşılana kadar birkaç gün geçecek. Ben ne yaparım?

  Size uygun depolama çözümleri sunduğumuz için bu konuda yardımcı olabiliriz . Depolarımızda ister bir gün ister bir yıl yer ayırabiliriz Daha fazla bilgi için,
  dostane müşteri hizmetleri ekibimizle temasa geçin. MYDepo ile tüm eşyalarınız güvende olacaktır.

  İşler değişti taşınmamı ertelemem gerekiyor. Bunun için ek ücret isteyecek misiniz ?

  Endişeye gerek yok! Bize 48 saat önceden haber verin, size daha uygun bir gün için ücretsiz olarak değiştirelim. Hepimiz Başına Aksilik veya Sorunlar Gelebilir.
  Biz Bunun Farkında Olan Bir izmir nakliye firması olduğumuz için Sizi Anlayışla Karşılayacağız Emin Olabilirsiniz.

  Küçük Eşyalarımı Kendim Toplasam , Mobilyaları Siz Taşıyabilir misiniz ?

  Kesinlikle. Kamyonetlerimiz, Kamyonlarımız güvenli ve kolay yükleme  boşaltma için Halı ve Kumaş ile döşenmiştir. Mobilyalarınızın Monte ve Demontesini Sağlayabiliriz. Biz Mobilya Mağazalarının Çeyiz Setlerini Kuran ( Yatak Odası , Yemek Odası,Yaşam Ünitesi ) Kurulumlarını Yapan Bir izmir Nakliye Firmasıyız. izmir demiyoruz;
  Türkiye’de Bir çok Evden Eve Nakliyat Firmasının Yapamadıklarını Biz Her Gün Yapıyoruz. Bizi Ziyaret Edin Arı gibi Çalışan Profesyonelleri Yerinde Seyredin.
  Bize Güvenin Harikalar Yarattığımızı Göreceksiniz. Eşya Taşımak Sanattır , Biz Bu işin Sanatçılarıyız Diyen MY Nakliyat Ekibi Tekerlekleri Döndürmek için sizleri Bekliyor..

  Avizeler, Klima Elektrik İşlemlerini Kim Yapacak ?

  Sözleşmemizde Yazdığı gibi Elektrik Aksam Olan Aspirator , Ankastre , Klima, Uydu , Anten Monte ve Demontesi Evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılmamaktadır. Avize Sökülür ama montaj edilmez ayrıca avize sigorta kapsamında değildir. Size yardımcı olabilmek adına anlaşmalı olduğumuz servislerle sizi tanıştırabiliriz.

  Duvara Monte Mobilyaların Montajı Yapılıyor mu ?

  Evet , Bu Müthiş Haber hiç bir evden eve nakliyat firması yapmaz iken my nakliyat personelleri özenle yapabiliyor. Biz Mobilya Firmalarının Dağıtıcı firması olmamız nedeniyle mobilya konusunda inanılmaz işler yapabiliyoruz.

  Diğer Sorular

  Anlaştık, Kadrolu Personel ve Size Ait araçlar mı? gelecek

  Kesinlikle Evet. Şehir içi veya Şehirler arası Evden Eve Nakliyat , parça eşya taşıma , antika ve piyano taşıma konusunda kalifiyeli ekiplerimiz geliyor. Firmamıza ait logolu araçlarla taşımacılık işlemlerinizi bitiriyoruz. şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde gidecek kamyon büyüklüğüne göre 2 veya 3 personelimiz şehir dışına gelmektedir. Kimdir gelecek olan personel Ekip Şefi, mobilyacı, paketleme personeli, Biz komisyoncu değiliz, izmir merkezli nakliye firmasıyız.

  Araca Koyulması Yasak Olan Eşyalar Nelerdir ?

  Tehlikeli ve Riskli Olabilecek Patlayıcı, yanıcı ve yakıcı maddeler, Akıcı, sıvı, kokacak ve bozulacak eşyalar aracımız almamaktayız. Herşeyden önemlisi diğer eşyalarınızı korumamızı önleyecek veya zarar verecek malzemelerin alınması için ısrar etmemeniz sizi zor durumdan kurtarabilir.

  Araçla Birlikte Kaç Eşya veya Ürün Gitmektedir ?

  Bu Seçim Sizin isteğinize bağlı olup Evden Eve Nakliyat Konusunda 1000 Km Geçen Alanlara Çift Eşya Dediğimiz Şekilde Taşımacılık yapıyoruz. 1000 km Altında olan şehirler için çift eşya seçeneği müşteri talebi üzerine yapıyoruz. Örnek Vermek gerekirse tayini çıkan 2 askeri personel aynı yerde göreve başlıyor olabilir, çift eşya taşınma talebinde bulunabilirler. Çift eşya olarak taşımanın avantajı maliyet olarak daha düşük olup, dezavantajı teslimat süresinin uzamasıdır. Değerli Müşterilerimiz Karar Sizin!

  BİZİ ARAYIN