Corona Virüs Kapsamında Evden Eve Nakliyat Tedbirlerimiz


Şehirler arası Nakliyat , küresel bir pandemi sırasında,  stresli olabilir. Önümüzdeki birkaç ay boyunca eve taşınmayı planlıyorsanız, muhtemelen endişeli  hissediyorsunuzdur. yeni Eve gidebilir miyim? Hangi önlemler alınıyor? Kendi eşyalarımı toplayalıyım mı? Bu soruların tümünü ve daha fazlasını aşağıda cevaplayacağız.

Koronavirüs sırasında evi taşıyabilir miyim?

Evet, Nakliye Sektörü Bu Tarz Savaş, Salgın gibi Durumlarda önemli bir hizmet olarak görülüyor ve yerel hamlelere hala izin veriliyor. Büyük şehirler, diğer illere göre  farklı kurallarla biraz daha zor olabilir. 30 Büyük şehir ve Zonguldak, sınırlarının geçici olarak kapatıldığını açıklayan şehirlerdir, ancak Yurt dışı , Uluslar arası Evden Eve Nakliyat Yaparken Sunu hatırlatmak isteriz girerken 14 günlük zorunlu izolasyon veya karantinaya alınacaksın. Ülkemizin 81 ilinde  şu anda  öz izolasyon yapılmaktadır.

Şunuda Belirtmek isteriz ; Süphesi  olan, kendini izole eden veya virüsten koruyucu olan herkes şu anda evi taşımamalıdır , ancak hepimiz koronavirüsün yayılmasını azaltmak için insanlar arasındaki sosyal etkileşimi azaltmaya çalışmalıyız (COVID-19). Bu nedenle, insanların evde kalma önlemleri alınırken yeni bir eve taşınmayı ertelemeleri istenir.

Koronavirüs sırasında evi taşımak güvenli midir?

Evet, ancak şimdi her zamankinden daha profesyonel ve deneyimli bir nakliye şirketi MY Nakliyat  hizmetlerini kullanmak önemlidir, böylece taşınmanız ve nakliyeniz mümkün olan en güvenli şekilde ele alınmasını sağlayabilirsiniz. Süreçleri olan birinin topluluğun, çalışanlarının ve sizin güvenliğini sağlamak istiyorsunuz. Doğru ekipmana sahip bir izmir nakliye firması MY Nakliyat ihtiyacınız var; Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Nakliyat konusunda izmir evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat olarak COVID-19 ile başa çıkmak için kapsamlı bir stratejimiz var. Hükümet tarafından sağlanan rehberliği yakından takip ediyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Yeni evime taşındıktan sonra kendi kendime izole etmem gerekecek mi?

izmir Evden Eve Nakliyat için hayır. Bazı Şehirler arası ev taşıma için yeni evinize taşındıktan sonra kendi kendinize izole etmeniz gerekecektir. Nereye gittiğinize bağlı olarak farklı kurallar vardır. Örneğin, İstanbul , İzmir, Kocaeli’ ye taşınıyorsanız, Sınır Kontrolü 14 gün boyunca kendini izole etmenizi zorunlu kılacaktır, bu da girişten hemen sonra geçerlidir.  taşınma görevlilerinin iki haftalık süre boyunca kendi kendini izole etmeleri gerekmez. Şehirler arası Evden eve nakliyat ve izmir nakliye ihtiyaçlarınız konusunda endişeleriniz varsa yapılacak en iyi şey temasa geçmektir . Nereye gittiğinize bağlı olarak size resmi hükümet tavsiyesi verebileceğiz ve ayrıca size nasıl yardımcı olabileceğimizi ve bu taşıma ve taşınmanın nasıl yönetileceğini tam olarak açıklayabileceğiz. Profesyonel Kadromuz Evinizde Eşyalarınızı Bayan Personel ile Toplarken Tüm Personelimiz Koruyucu Elbise, Eldiven, Maske, Galoşla Çalışarak Hem sizin Hemde Kendilerini Koruduklarının Farkında.. Tüm Araçlarımız Her işinden Sonra Dezenfekte Edildiğini Size Gururla Söyleyebiliriz. Bu Zorlu Günlerde işini Evine Taşımak isteyen Tüm Dünya Vatandaşların Hizmetinde, Eşya Olan Her Evde, Çalışan Her Ofiste ,Yol Olan Her yerde MY Nakliyat Tüm Dünyada 22 Şubesiyle Sizinle..

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN