Çelik Kasa Taşımak için MY Nakliyat’a Güvenebilirsiniz..

Para Kasası Taşımak için MY Nakliyat’a Güvenebilirsiniz..

Paralarınızı ve Senetlerinizi En Güvenli Gördüğünüz Kasanıza Koyuyorsunuz. İşte Bu Değerli Para Kasanızı Taşımak için Güvenilir Nakliye Firmasına İhtiyacınız var ise MY Nakliyat ‘a ihtiyacınız vardır demektir. Ağır, hantal ve zor bir iş olan Para Kasasını taşımak açıkçası hareket etirmek can sıkıcı. Dolayısıyla, kasaları hareket ettirmeyi kolaylaştıran ve daha az acı çekmeye yardımcı olabilecek bazı tiyolarımız var Kendimize özel;

Güvenlik endişeleri
Para Kasaları çok ağır, bu yüzden bir şeyler yapmak için önemli olanı almadan önce. Kasa sayısını ve boyutlarını öğrenmemiz lazım, böylece taşımaya yardımcı olması için kaç kişinin geleceğini belirleyebileceğiz. Ardından, taşımamız gereken ekipmanı alırız. El kamyonu (Transpalet) gibi bir şey, kayışları ve kalın dayanıklı battaniyeleri hareket ettirerek, Ayrıca, kıyafetlerimizin harap olmasına ya da yaralanmaya meydan vermeyecek bir şekilde giyindiğimizden emin olun. Örneğin, sağlam çizmeler giyeceğiz ve ellerimizi sıkmamak için iyi korunan çalışma eldivenleri kullanırız. Son olarak, alacağınız rota için bir plan yaparız, böylece anında hazırlamak zorunda kalmayız.


Para Kasası güvenli olduğundan emin olun

Para Kasasını bir el arabasıyla veya Kamyonete taşınacaksa, kasayı kısmen kaldırdığınızdan ve kasanın altına kaydırdığınızdan emin oluruz. Para Kasası bir kez bağlandıktan ve Kamyonette emniyet altına aldığınızdan emin olun. Devrilmesini önlemek için ağırlığın eşit olarak dağıldığından emin oluruz.

Merdiven inip çıkmak
Bu, kasanın taşınmasının en zor kısmı. Bir merdiven basamağına inip çıkıyorsak, size yardımcı olacak bir sürü taşıyıcı arkadaşa ihtiyacımız olacaktır. En fazla 4 arkadaşımızın çıkarması önerilir. Hassas ve bir planımız olduğundan emin olun. Birden fazla kişi onu kaldırmak ve merdivenlerden teker teker yukarı çıkmak için birlikte hareket ettiriz. Bu süreçte ellerimizi ve ayaklarımızı tekrar izlemeyi unutmayın. Merdivenlerden aşağıya doğru bir şey taşımak, bazı insanlar ayakta durmak ve merdivenin her merdiveninde güveni hafifletmek için merdivenin tabanından dolayı zor. Elimizdeki en büyük öneri, kasayı oraya merdivenle inip yukarı çıkmanızı gerektirmeyen bir katta tutmaya çalışmaktır.

İşte gidiyor! Artık evinizdeki Para kasalarınızı daha rahat hareket ettireceksiniz! MY Nakliyat Olarak Bizden Hemen Fiyat İsteyin!

BİZİ ARAYIN